MIUI 9- Icon Pack Free

Ücretsiz kişiselleştirme uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.78 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Samora Maknojiya
Kolay kullanımı ve yaratıcı tasarımıyla kullanıcılara sunulan MIUI 9, 600?den fazla simgeye sahip.

Akıllı telefon piyasasında kullanıcılarına hitap eden Xiomi, MIUMI 9- Icon Pack Free ile de muhteşem simgeler ortaya koyuyor. Mükemmel bir görünüm ortaya koymak için tasarlanan ara yüzü ile MUIMI 9, sade ve yaratıcılığıyla sizlere sunuluyor.

 

MIUI 9, piyasadaki mevcut en mükemmel ve ilk yayımlanan simge paketi olma özelliğiyle karşımıza çıkıyor. Birbirinden farklı temalara sahip simgeleri ile tasarlanan MIUI 9, 600'den fazla simgeye sahip. Ayrıca ışık derecelendirme özelliği sayesinde istediğiniz derecede ekran ışığını ayarlayabilir, gözünüzün daha az yorulmasını sağlayabilirsiniz.

 

MIUI 9; tema optimizasyonu, durum ve bildirim çubuğu düzenleme gibi özellikleri de barındırıyor. Simgeleri arama ve ön izleme yapma şansınız da var. Suppport Muzei ve Live Wallpaper gibi farklı duvar kağıtları ile de ekranınızı dilediğiniz şeklide renklendirebilir, hatta kendi tasarladığınız görüntüleri de ekranınıza koyabilirsiniz.

 

Kaygan malzeme tablosu ve özel klasör simgeleriyle yaratıcı özelleştirmeler yaparak kolay simge talebinde de bulunabilirsiniz. SSS özelliği sayesinde uygulamaya eklemek istediğiniz özellikleri iletebilir veya beğenmediğiniz özelliklerin değiştirilmesini talep edebilirsiniz.

 

Kullanıcının zevklerine ve kullanım kolaylığına göre tasarlanan bu uygulamayı indirerek, cihazınızın daha farklı görünmesini sağlayabilir, içerisinde bulunan farklı özellikler sayesinde hoş bir görünüm sunabilirsiniz. Sizde ücretsiz MIUI9 uygulamasını indirerek, yaratıcılığınızı ortaya koyun!

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster
MIUI 9- Icon Pack Free indir